MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 16218331
nr 1621 8331
Sideboard
Teak, 1950/60-tal. Längd: 182 cm, djup: 42 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:11:59
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor